Ombre to nie tylko gra w karty jakby się mogło wydawać. To również mocny trend w modzie utrzymujący się od kilku sezonów, który widoczny jest zarówno na włosach jak na ubraniach. Już jakiś czas temu Gosia wspominała, że chciałaby takie spodnie, jedyne w swoim rodzaju, ale nie kupione, tylko własnoręcznie zrobione. Padło więc pytanie: Jak zrobić jeansy ombre? Odpowiedź jest prosta: trzeba to wygooglować… To nie włosy, na których strach coś testować, a wykonanie „handmade” jeans ombre jest ciekawym wyzwaniem. Tu propozycja z sieci, jak w prosty sposób wykonać to samemu: parisiennefashion

Produkcja ombre w Bo4Go odbyła się w czwartek: Granatowe jeansy trafiły do miski wypełnionej wybielaczem w cenie 7,55 zł, zanurzone do wysokości około tylnych kieszeni leżały tam około 5 godzin. Po upraniu i wysuszeniu spodnie były gotowe… gdyby tylko udało się usnąć zapach chloru. Na marginesie warto kupić dwie butelki.

Spacerując ulicami Lublina dotarliśmy na szósty już z kolei Jarmark Jagielloński przyciągający co roku wielu turystów i innych kolorowych dziwolągów. Od 17 do 19 sierpnia na ulicach Starego Miasta będzie można posłuchać muzyki, podziwiać tradycyjne rzemiosło reprezentowane przez twórców ludowych z Polski, Ukrainy, Białorusi i Litwy. Bez problemu dostaniecie tam wiele niepotrzebnych przedmiotów i artykułów spożywczych wcale nie takich tanich jakby się wydawać mogło.

  • koszulka: atmosphere
  • spodnie: bershka + handmade ombre
  • buty: atmosphere
  • torebka: second hand