93e65-img_2218

…o 10:30 czyli jak na nas wyjątkowo punktualnie, przyjechaliśmy do Bluecity na spotkanie blogujących o modzie, zorganizowane przez portal lula.pl. Wychodząc z parkingu, lekko zagubieni i zdezorientowani, postanowiliśmy zmierzać za pierwszą napotkaną dobrze ubraną osobą. Jak się później okazało była to Malwina Wędzikowska, debiutująca w roli prowadzącej całą imprezę FASHION BLOGGER FEST 2012.

Można było posłuchać propozycji od tego jak krytykować, jak nie blogować, jak się promować, jak facebookować, jak się linkować i jak to kalkulować. Najwięcej kontrowersji wzbudził wykład blogerki KAPUCZINY, która chyba ze stresu nie do końca przekazała to co chciała i została nieopatrznie zrozumiana. Bo ciężko uwierzyć, że ktoś chciałby powiedzieć na imprezie dla w większości początkujących blogerów, że blogi zakładane po 2011 są “śmieciowe”, przy okazji obrażając część publiki. Naszą obecność jednak zawdzięczamy Markowi Bałabuchowi, który prowadził panel o wzniosłym tytule: “Jak osiągnąć sukces w blogosferze?” Mieliśmy zresztą dużą przyjemność rozszerzyć ten i inne tematy wspólnie razem na kawie w poszerzonym składzie.

5c0f8-img_2217

W trakcie wykładów można było poprzebierać się w ubrania przygotowane przez sponsorów, w zamian otrzymywaliśmy małą gratyfikację w formie kuponów do wykorzystania na zakupy. Postanowiłam przebrać nie siebie, ale Bohdana jako pierwszego faceta, który dał się tego dnia namówić na stylizację. Co prawda męskich ubrań było co kot napłakał, do tego tylko z New Yorkera. W końcowym efekcie chyba każdy chłopak używał tej samej koszuli. Dla kobiet było dużo więcej możliwości, zresztą dziewczyny ochoczo z tego korzystały. Po części teoretycznej było trochę promocji sponsorów i partnerów, w formie dynamicznych pokazów mody z wykorzystaniem tancerzy ze szkoły Agustina Egurroli, który osobiście promował swoją ekipę. Imprezę tą możemy zaliczyć do udanych, a bardzo owocne zakupy przypieczętowały dzień zaliczając go do zacnych. Przy okazji pozdrawiamy wszystkie blogerki i blogerów, których spotkaliśmy osobiście, miło Was było zobaczyć.

Gosia:
koronkowa bluzka z kołnierzykiem: river island
sweter: atmosphere + ćwieki wbiłam sama
spódnica: topshop
buty: river island
torebka:sh
Bohdan:
koszulka: zara
spodnie: new yorker
buty: zara