28756-img_2248

Siedzicie w domu? albo może leżycie? lub jesteście na przystanku czytając ten artykuł na telefonie, to rzućcie wszystko, oprócz tego telefonu, bo jest szansa zobaczyć koncerty takich wykonawców jak: Usher, Pink, Lana Del Rey oraz wielu innych. Zapraszamy Was na 30 dniowy Itunes Festival w Londynie. Nie dosyć, że jest za darmo to możecie obejrzeć go siedząc w domu, w łóżku czy na przystanku. Po ściągnięciu darmowej aplikacji “iTunes Festival London 2012” na Iphona lub Ipada można oglądać i delektować się muzyką na żywo. Jest też możliwość oglądania koncertów na komputerze, wystarczy mieć zainstalowany darmowy program Itunes. Festiwal trwa od 1 września, więc już 14 dni. Jeśli Wasz ulubiony wykonawca występował, to każdy koncert jest zarejestrowany i można go odtworzyć kiedy i ile razy chcemy, bez żadnych opłat.
eda53-img_2250
Już jutro o godzinie 22:00 będzie występować David Guetta, ale my czekamy na Lane Del Rey, która pojawi się na londyńskiej scenie 25 września. Artystka obecnie przebywa u nas w Polsce i gra na Gali “Polacy z werwą” w warszawskim Teatrze Narodowym. Tradycyjne medium jakim jest TVP1 będzie dziś transmitować tą imprezę o godzinie 22:05.
Pewnie powinniśmy jeszcze napisać coś o nowym Iphonie 5, ale chyba cały internet o tym huczy, więc poczekamy do pierwszych własnych testów. Premiera w Polsce wyjątkowo wcześnie, bo już 28 września w sieci Play.
Dziś set w wersji na krótko lub na długo, w zależności od preferencji lub/i od pogody 🙂
bluzka: river island
spodenki(krótkie): river island
spodnie:(długie): second hand
sweter: second hand
buty: river island
torebka:h&m