30616-img_2500

Okres jesienno zimowy nie jest najlepszy dla iphonografii mody. Można fotografować listki, drzewka, góry i kałuże, ale złapanie całej osoby i to w atrakcyjny sposób wymaga światła, a raczej dużo światła. My zmagamy się z tym przy każdej naszej sesji. Zresztą jak już się zdarzy słoneczny dzień to bywa, że światła jest za dużo. Na szczęści proces iphonograficzny nie kończy się na samym zrobieniu zdjęcia, jest tysiące programów, które poprawią efekt finalny. W telefonach komórkowych nie można jeszcze majstrować zbytnio przy przesłonie i czasie naświetlania, ale pewnie to kwestia czasu, za to możliwości obrobienia są bardzo duże.

Większość osób iphonografię kojarzy z aplikacją instagram, zresztą pewnie i słusznie, bo to idealne miejsce by się nimi dzielić. Ale na pewno nie jest to jedyny program do obrabiania, czy upiększania fotografii. Bohdan regularnie używa Snapseed, jak twierdzi bardzo prostego programu, dojącego niezłe efekty. Zresztą cała listę płatnych i darmowych programów możecie znaleźć na stronie np: iphoneart.com.

Dzisiaj postanowiliśmy wreszcie uaktywnić nasz profil na instagramie: instagram.com/bo4go, no bo ile może “szewc bez butów chodzić”? jak ktoś z Was używa to zapraszamy… postaramy się zacząć regularnie dodawać różne zrobione przez nas fotki.

P.S wszystkie nasze zdjęcia na tym blogu zrobione są telefonem. Nawet montaże robimy bez użycia komputera.

b84fa-img_2482

b8b7b-img_2481

b29fa-img_2477

a5cba-img_2478

2d155-img_2484

d4379-img_2479

df9ef-img_2487
płaszcz: sh
bluza: sh + diy
spódnica: river island
buty: allegro