BO4GO

SEKSOWNE KOSTIUMY JEDNOCZĘŚCIOWE

Chcecie czy nie, jednoczęściowe kostiumy to gorący hit od kilku sezonów, ale latem 2016 to konieczny „must have”.Jeszcze nie tak dawno, strój jednoczęściowy kojarzył nam się z aseksualnym tworem przeznaczonym dla tych z nas, które:-chciały ukryć nadprogramowe kilogramy,-trenowały sporty wodne,-źle znosiły kąpiele słoneczne.

16 KOSTIUMOWYCH RAKIET 

 1. PRIVATE PARTY
 2. MOSCHINO
 3. NEW LOOK
 4. GOD SAVE THE QUEEN
 5. ASOS
 6. CROPP
 7. HM
 8. MISSGUIDED
 9. MARA HOFFMAN
 10. MISSGUIDED
 11. MISSGUIDED
 12. HM
 13. LUXE LANE
 14. PRIVATE PARTY
 15. MISSGUIDED
 16. LEE + LANI

A pamiętacie „Słoneczny Patrol”, ratowniczki biegnące po plaży w mocno wyciętych, czerwonych kostiumach? PETARDA! HOT! HOT! HOT! Tak, takie kostiumy są bardziej seksowne niż bikini. Tego lata sięgamy po kostiumy z wycięciem rodem z lat 90! Oczywiście nie musi to być wycięcie po samą szyję, we wszystkim dobrze jest jednak zachować umiar.Jeśli nie jara Was zbytnio głębokie wycięcie, to wybór kostiumów jednoczęściowych jest tak ogromny, że możecie wybierać wśród wielu fasonów, krojów czy niezliczonej ilości różnych konstrukcyjnych rozwiązań.

MONOKINI? WTH?

MONOKINI to kostium jednoczęściowy, który łączy w sobie cechy bikini i stroju jednoczęściowego. Nazwę wymyślił australijski designer Rudi Gernreichw 1964 roku. Jego MONOKINI oznaczało kostium topless, wysokie majtki kończyły się tuż pod biustem a dwa cieniutkie paseczki (około 2 mm), były górną częścią kostiumu.

MAM NA SOBIE:
kostium : Private Party, kupiony w Mix&Match Outlet ( Lublin, Galeria Tesco, za 39 zł, cena na stronie ok. 350 zł )
buty: Deichmann
Exit mobile version