Przystanek Kazimierz Dolny

W ostatni weekend wybraliśmy się do Kazimierza pospacerować po Wąwozie Korzeniowym, który zimą wygląda naprawdę uroczo. Jak Bohdan twierdzi, spacer trwał 7 minut. Pomimo pięknego słońca ☀️  temperatura zdecydowanie bardziej sprzyjała podążaniu w stronę grzanego wina??.

Przystanek Klubojadalnia Korzeniowa

Pełnym ogniem ruszyłam w stronę Klubokawiarni Przystanek Korzeniowa, niezaprzeczalnie jedno z najbardziej klimatycznych i oryginalnych miejsc w Kazimierzu, które zdecydowanie warto odwiedzić… szczególnie w lecie. Z bólem serca musiałam odpuścić, ten przystanek, tego dnia nie było gdzie palca wcisnąć.

Kuchnia i Wino

Tym razem odwiedziliśmy restaurację Kuchnia i Wino w Kazimierzu DolnymCałe menu zostało ułożone przez Wojciecha Modesta Amaro (1* Michelin), a restauracja polecana jest przez żółty przewodnik Gault&Millau Polska. Jedzenie wyglądało i smakowało bardzo dobrze? , jednak nie do końca w naszym klimacie. Wystrój i obsługa na wysokim poziomie.

Przystanek Nałęczów ?? ??

Ostatni przystanek zrobiliśmy w Pensjonacie Ewelina w Nałęczowie. Jest to miejsce, gdzie czas zatrzymał się już jakieś 30 lat ?  temu. Zjedliśmy trzy ?  ? ☕️ ciastka i lewo po tym wszystkim dotoczyliśmy się do samochodu?..

Dajcie znać, czy byliście, w którymś z tych miejsc?

Buziaki ?

#Gosia

Kuchnia i Wino Kazimierz Dolny
Kuchnia i Wino Kazimierz Dolny
Pensjonat Ewelina w Nałęczowie