Site icon BO4GO

URODZINY TARASÓW ZAMKOWYCH | METALICZNE OOTD

Processed with VSCO with c1 preset

URODZINOWO

W pierwszą sobotę marca mieliśmy przyjemność gościć na 2 Urodzinach Tarasów Zamkowych razem z Olą ze styloly, Mają Sablewską, Karoliną Pisarek, Patrykiem Grudowiczem.  Impreza była super, zabawa mega, atmosfera cudowna, jednym słowem cały dzień możemy nazwać PETARDOWYM.

Oczywiście dziękujemy wszystkim, którzy przyszli spotkać się z nami, jest nam niezmiernie miło. Dziękujemy też za tyle miłych słów. #BuziakiDlaWas

STYLÓWKA GOSI

Jak już Wam pisałam ostatnio, moda lat 80tych powróciła, a ja jestem jej wielką fanką 😉

I znowu wyszło całkiem odważnie, czyli tak jak lubię. Postawiłam na różowy metaliczny total look. Mój komplet jest jak wyjęty z disco imprez i teledysków tamtych lat. Pod kurtkę założyłam koszulkę z Micky, na której można dostrzec kolorowe wstawki, idealnie współgrające z metalicznym różem. Do tego białe marszczone skarpety i trampki.

Jak już pewnie zauważyliście lubię eksperymentować i bawić się modą, a moje podejście do niej jest raczej nieszablonowe 😉 Najważniejsze jednak jest to, że w takich stylówkach czuję się świetnie.

 

MAŁA PORADA

Pamiętajcie, że metaliczne, mieniące i błyszczące ubrania i dodatki to jeden z topowych trendów na wiosnę i lato. Jeżeli dla Was metaliczny total look to za dużo, postawcie na 1 połyskujący element np. Kurtkę czy buty i połączcie je z klasyczną czarną resztą. Dodatki te zdecydowanie ożywią Wasze stylówki 🙂

 

Macie już w swojej szafie coś metalicznego?

#pozdrawiamGosia

MATERIAŁ PRASOWY Z TARASÓW ZAMKOWYCH

Exit mobile version