BYĆ NA BILLBOARDZIE | Stylowy Lubelak

Marzyliście kiedyś o tym, żeby wystąpić na billboardzie? …albo lepiej, żeby całe miasto było wyklejone plakatami z Wami w roli głównej? Tarasy Zamkowe zorganizowały ciekawą akcję (Stylowy Lubelak) poszukiwania stylowych ludzi pochodzących z Lublina lub mieszkających dłuższy czas w naszym mieście. Cała akcja działa się w weekend 13-14 maja. Z nadesłanych zgłoszeń zostanie wybrana grupa osób, która marzenie o billboardzie będzie mogła spełnić.

KIM JEST STYLOWY LUBELAK?

W ocenie ważna była nie tylko prezencja, styl, ale również i osobowość. Niski, wysoki, szczupły czy niekoniecznie o figurze wybiegowej modelki – każdy mógł zostać Stylowym Lubelakiem. Wiek nie grał roli. Szukano osoby, która jest kreatywna, odważna, bawi się modą, która przez swój ubiór pokazuje swój charakter. Mogła być stylowa nawet cała rodzina.

TROELS JEPSEN PHOTOGRAPHY

Światowej sławy fotograf, który zajmuje się również fotografią mody, Troels Jepsen jest odpowiedzialny za całą sesję finałową, którą będzie można podziwiać na plakatach w całym mieście. Od 10 lat pracuje w Paryżu nad sesjami reklamowo – modowymi. Ceniony za wyjątkową prawdomówność, naturalność i radość życia. Jego szczególna energia i otwartość sprawiły, że na sesji była super atmosfera. Był on również przewodniczącym obrad jury konkursowego.

tarasy zamkowe stylowy lubelak

GOŚCIE SPECJALNI GOSIA i BOHDANA 😉

My zostaliśmy zaproszeni i uczestniczyliśmy w akcji z możliwością podglądania sesji oraz całego procesu castingowego. Oczywiście w międzyczasie namawialiśmy naszych obserwatorów na instagramie i facebooku do wzięcia udziału w akcji. Wiele osób zgłosiło się do nas w ostatniej chwili, co nas bardzo cieszy. Trzymamy za Was kciuki.

Podczas tych dwóch dni castingów poznaliśmy około 60 kandydatów. Fajne w tej akcji jest to, że każdy niezależnie od wieku mógł się zgłosić i wygrać.

A już niedługo będzie można zobaczyć jak powstaje cała sesja z wybranymi osobami. My tam będziemy i na naszym instastory pokażemy ją na żywo.

tarasy zamkowe stylowy lubelak

Wszystkie zdjęcia na blogu są zrobione i obrobione telefonem przez BO4GO 🙂

Chcesz się z nami skontaktować kliknij tu contact ✉️ ☎️

MATERIAŁ PRASOWY Z TARASÓW ZAMKOWYCH