WAKACJE

Jak tam Wasze wakacje? Jesteście przed, po, czy w trakcie wakacyjnego szaleństwa?

My właśnie szykujemy się na naszą wyprawę i powiem Wam, że już odliczam dni i nie mogę się doczekać, kiedy ruszymy?Do wyjazdu został niecały tydzień, więc jest to najwyższy czas zacząć myśleć o tym co zabrać. Nie wiem jak to się dzieje, że zawsze, albo wezmę za dużo rzeczy, albo za mało, albo nieodpowiednie jeśli chodzi o pogodę…Serio! Pamiętam jak parę lat temu wybieraliśmy się z BO na nasze pierwsze wakacje do Juraty. Bohdan uprzedzał mnie wtedy, żebym zabrała ze sobą kilka ciepłych rzeczy, a ja pomyślałam WARIAT!!! przecież wybieramy się nad morze, są wakacje, będzie upał i mam zamiar się opalać, a nie paradować w swetrze!!! Nie posłuchałam Go i niestety już pierwszego dnia marzłam ? Życie…

Dlatego od tamtej pory, kiedy wybieramy się nad nasze polskie morze, pakuję się już zupełnie inaczej:

Moje bagaże z ostatniego wyjazdu nad nasze morze.

W tym roku zdradzamy nasze morze z innym morzem, gdzie temperatury nie spadają poniżej 30 stopni☀️… Dlatego w moim bagażu znajdą się głównie zwiewne sukienki, cienkie kombinezony i kostiumy kąpielowe?

DZISIEJSZY STRÓJ DNIA

Trudno wyobrazić sobie lato bez sukienki?, a ja zdecydowanie najczęściej sięgam latem właśnie po nie. Te najmodniejsze, które królują latem 2017 to: mała biała / z falbanami / z dekoltem odsłaniającym ramiona / w grochy i groszki / w kwiaty / czarne, ale w letnim wydaniu i z przewiewnych materiałów / maxi.

Dzisiejszy look to właśnie sukienka, z prześwitującego materiału w delikatne kropki, wyszywana w żółte i zielone kwiaty. Nałożyłam do niej czarne buty typu mules i okulary z żółtymi szkłami.