PARKingowe ZACISZE?

W poszukiwaniu idealnego miejsca na jesienne foty ruszyliśmy w kierunku Bychawy. Byliśmy w tych okolicach pierwszy raz w lecie i urzekło nas to miejsce. Tym razem postanowiliśmy zaparkować w okolicach ruin zamku. Jak się okazało panował tam niezły tłok, samochody zaparkowane w różnych zakątkach parku. “Czyżby wszyscy przyjechali tu na foty?”- pomyślałam. Szybko jednak zorientowałam się, że na jesienną sesję przyjechaliśmy tylko my, a urocze miejsce okolic ruin i PARKingowe zacisze sprzyja też po prostu miłości ? ?

OOTD

Tego dnia miałam na sobie czarną obcisłą sukienkę z grubszej dzianiny, ozdobioną na ramionach “perełkami”. Jak pewnie zauważyliście, w każdym sklepie można teraz znaleźć ubrania wykończone tymi kuleczkami. Znajdziecie je na butach, spodniach, swetrach, torebkach, a nawet tak modnych w tym sezonie beretach. Jeśli ,tak jak ja, nie nosicie biżuterii zbyt często, takie ozdobione perłami ubrania to zdecydowanie świetne rozwiązanie. Propozycję na wyszywany perłami sweter w moim wykonaniu znajdziecie tu (KLIK).

A Wy macie już coś w Waszej szafie ozdobionego perłami ?

Buziaki #Gosia

Widzimy się -> Niedziela (29.10) 13:00 Tarasy Zamkowe

Widzimy się -> Niedziela (jutro) 13:00 Tarasy Zamkowe Występują: Ekskluzywny Menel Jacob Birge Vision Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania Grzegorz Bloch stylista Przeszkadzać bedą: Gosia i Bohdan 😉

Opublikowany przez BO4GO na 28 października 2017