Site icon BO4GO

BO4GO & TARASY ZAMKOWE | MODA I STYL

W niedzielę 29.10 braliśmy udział w imprezie organizowanej przez Tarasy Zamkowe – Moda i Styl. Oprócz wielu pokazów z aktualnych kolekcji sklepów znajdujących się na terenie centrum, swoje pokazy miały również młode projektantki z Lubelskiej Szkoły Sztuki i Projektowania, trzeba przyznać, że dziewczyny są naprawdę kreatywne i pełne pomysłów. Moje serce skradł pokaz Krystyny Żuchnik, której ubrania uszyte były z fantazją i chętnie sama bym je założyła. Pokazem zamykającym był pokaz Jacoba. Całe wydarzenie prowadził Ekskluzywny Menel. Na scenie pojawili się również “Stylowi Lubelacy”, których wybrano we wcześniejszej akcji o tej właśnie nazwie (o akcji i naszym udziale przeczytacie tu). Teraz wielkie bilbordy z nimi możemy zobaczyć w całym mieście.

Dziękujemy za zaproszenie i świetną zabawę Tarasom Zamkowym <3

Jacob, Ekskluzywny Menel, Gosia i Bohdan

OOTD

Co tu dużo pisać, tego dnia nie dało się mnie nie zauważyć. Czerwony zestaw z połyskującego materiału zrobił robotę. Pewnie nie uwierzycie, kiedy powiem, że zestaw jest z… Reserved. W tym sezonie odkrywam na nowo tą markę i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem! Jedno mnie tylko smuci, że te fajniejsze rzeczy do Lublina nie docierają, why? Mój zestaw kupiłam w Arkadii w Warszawie. Jest szansa też na te rzeczy w sklepie online. Czerwony zestaw połączyłam z czarnym golfem i  czarnymi lakierowanymi butami.

Mani & Pedi Instytut – Justyna Pawłowska

WRACAMY NA UTUBA?

Od jakiegoś czasu negocjujemy z BO nasz powrót na YouTube, dzisiaj pierwsze podejście. Mam nadzieję, że tym razem wytrwamy z naszym postanowieniem i konsekwentnie będziemy dodawać filmy.

 

Exit mobile version