Site icon BO4GO

RÓŻOWY GARNITUR

Jak Wam się podoba?

P.S. Smoothie, który mam w ręce jest rewelacyjny. Mango i banan z miodem, cud miód malina 🙂

RÓŻOWY GARNITUR

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Różowy garnitur z Zary, kupiłam jakiś czas temu i był to jeden z lepszych zakupów, bo sięgam po niego naprawdę często. Czasami noszę go jako całość, a czasami nakładam tylko spodnie lub marynarkę. Można go założyć zarówno na co dzień, jak i na ważniejsze wyjścia. Wszystko zależy od dodatków jakie wybierzemy. Możliwości jest dużo.

RÓŻOWE GARNITURY W SIECIÓWKACH

Poniżej wybrałam garnitury z obecnych kolekcji sieciówek, które moim zdaniem są warte uwagi 🙂 Zastanawiam się jeszcze nad garniturem z Reserved. Nie wiem czy widzieliście ich reklamę, w której występuje Cindy Crawford? Ona mnie do niego przekonuje w 100%.

link do Zara

link do Reserved

link do Bershka

link do Zara

MOJE OOTD

Różowy garnitur połączyłam z czarnymi dodatkami. Jak na mnie to mało spotykane połączenie. Zazwyczaj łączę róż z bielą lub innymi kolorami, ale z czarnym…bardzo rzadko. Na głowie mam opaskę i powiem Wam, że wiosną i latem mam zamiar chodzić w nich na okrągło. Pod marynarką krótki różowy top, w idealnie tym samym odcieniu co garnitur. Top jest w duże czarne grochy. Na nogach buty na niedużym, kwadratowym obcasie z wielką kokardą.

Jak Wam się podoba?

P.S. Smoothie, które mam w ręce jest rewelacyjne. Mango i banan z miodem, cud miód malina ?

Exit mobile version