Site icon BO4GO

Garnitur w Kwiaty

Jak Wam mija tydzień? Nie da się ukryć, że piękna pogoda i słońce sprawiają, że nawet poniedziałek był mniej straszny niż zazwyczaj. A to już czwartek, jeszcze tylko piątek i znowu #weekendandchill ??? A już całkiem niedługo weekend majowy? Macie już jakieś plany? My z Bohdano trochę przespaliśmy temat i teraz zastanawiamy się w którym kierunku się udać? Włochy? Francja? Hiszpania? Trudny wybór, bo chciałabym pojechać wszędzie, zobaczyć te magiczne miejsca, które znam z bajkowych imstagramowynch zdjęć na żywo. Może czas rzucić wszystko i zająć się podróżami…

GARNITUR? AGAIN?

No tak, garnitury zajmują szczególne miejsce w moim sercu i szafie ? Pisałam to już wcześniej, ale napiszę jeszcze raz, że zawsze kiedy nie wiem co nałożyć garnitur zawsze się sprawdza ??

KWIATOWY OGRÓD

Zielony garnitur w kwiaty zobaczyłam na stronie Reserved i od razu wiedziałam, że będzie mój. Marynarkę mam w rozmiarze 34, a spodnie 36, chociaż teraz żałuję, że nie zamówiłam mniejszych, bo lekko się “rozciągnęły” po kilku godzinach ? ale zauważyłam, że to dość częsty przypadek jeśli chodzi o spodnie z Reserved. Do garnituru koniecznie chciałam nałożyć resztę w kolorze sezonu czyli pastelowego fioletu. Mam na sobie liliowe body z Zary, buty z Reserved i czapeczkę z Cubusa.

Jak Wam się podoba mój look?

Exit mobile version