Site icon BO4GO

Kwitnący Rzepak | Niebieska sukienka

Ach, ta wiosna

Kiedyś niedoceniana przeze mnie pora roku, której mogłoby nie być, dzisiaj wyczekuję na wiosnę i nie mogę się jej doczekać. Kwitnące Magnolie, Jabłonie, Bzy i ja polująca na najlepszy moment, żeby zrobić foto ? Wyobraźcie sobie, że tydzień temu ruszyliśmy do Wawy specjalnie po to, żeby w Ogrodzie Botanicznym zrobić zdjęcia z Magnoliami, na miejscu musieliśmy czekać w kolejce około godziny na naszą kolej. Ostatecznie okazało się, że kiedy doczekaliśmy się zmieniło się światło i nici ze zdjęcia… dramat blogerki ?

Kwitnący Rzepak

Zaraz po Magnoliach, na mojej liście wiosennych zdjęciowych zachcianek było pole rzepaku. Nie da się ukryć, że jest to bardzo fotogeniczna i klimatyczna sceneria. Żółty kolor kwiatków i błękit nieba to duet idealny.

Co po rzepaku? Kwitną jeszcze jabłonie i bzy i pewnie korzystając z majówki ruszymy w poszukiwaniu idealnej ściany z bzu ??

Strój dnia #ootd

Tego dnia miałam na sobie zwiewną sukienkę z Mohito w kolorze błękitnym. Sukienka zapinana jest na guziczki i ma wycięcia pod biustem i z tylu na plecach. Na głowie kapelusz, a na nogach espadryle na platformie z Zary.

Co jedliśmy?

Zdjęcia robiliśmy w Krężnicy Jarej. Obok jest smażalnia ryb Krężniczanka. Zatrzymaliśmy się tam na pstrąga z masłem czosnkowym. Był przepyszny.

Exit mobile version