Site icon BO4GO

Z Lublina do Antwerpii I CITY BREAK I Belgia

Jeżeli byliście przynajmniej 8 razy w Kazimierzu Dolnym lub 12 razy w Nałęczowie, a droga do Warszawy dalej nie skończona, to mamy dla Was idealne rozwiązanie i propozycję wypadu weekendowego. City Break w Antwerpii.

 

Nowe połączenie LublinAntwerpia obsługiwane przez belgijską linie lotniczą TUIfly do tego z naszego Portu Lotniczego Lublin Airport, który znajduję się w Świdniku. Loty są dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki o godzinie 20:15, w Antwerpii jesteśmy o 22.50. Z Antwerpii do Lublina samolot startuje o 17:25 i ląduje o 19:50 czyli klasyczny weekend z idealnym poniedziałkiem.

 

Loty są dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki o godzinie 20:15 startujemy z Lublina, a na miejscu jesteśmy o 22.50. Z Antwerpii do Lublina samolot startuje o 17:25 i ląduje o 19:50.

Co zobaczyć, zjeść i co robić w Antwerpii jest w dalszej części naszego posta, warto dodać, że Antwerpia to również świetne miejsce wypadowe do wielu miast w innych krajach. Z głównej stacji kolejowej (Antwerpen Centraal) możemy dojechać pociągiem np. do:

 

  • Brukseli (Belgia) – 45 min
  • Rotterdamu (Holandia) 1:05 godz
  • Hagii (Holandia) 1:20 godz
  • Amsterdamu (Holandia) 1:15 godz
  • Lille (Francja) 2 godz

Zobacz więcej postów z Belgii.

Exit mobile version