07aff-img_2397

Co możemy powiedzieć po wczorajszej premierze filmu ’Skyfall’, który oglądaliśmy dosyć wcześnie, bo  o 10:00 rano? Nasze odczucia były lekko mieszane. Może to ta pora? ale dreszczy nie było. Piosenka śpiewana przez Adele wytworzyła chyba u nas zbyt duże oczekiwania co do rezultatu. Mendes, co prawda zrobił ciekawy zabieg spotykany chyba u wszystkich super bohaterów w ostatnich latach, czyli główna postać staje się bardziej mroczna, ludzka i niedoskonała. Przy okazji wracając do paru gadżetów z dawnych Bondowskich superprodukcji. Javier Bardem,  o nim warto wspomnieć! Jego postać ciekawie zagrana,  widzimy tu mocno psychodelicznego, uroczego, złego bohatera, zupełnie innego niż w Vicky Cristina Barcelona. Reżyserowi chyba przypomniał się trochę Heath Ledger w roli „Jokera”, którego na marginesie będzie trudno pobić oraz Christian Bale w mrocznej odsłonie Batmana.
Kto kocha serię Bondów powinien to zobaczyć, kto nie… tym bardziej;)
Bohdan
Nawiązując do naszego dzisiejszego tematu chciałabym Wam wspomnieć o  konkursie fotograficznym na stylizację dziewczyny Bonda. W sieci można znaleźć zabawne poradniki, jak zostać dziewczyną agenta 007. Streszczając Wam 13 punktów z portalu wikihow.com „How to Be a Bond Girl„.
Po pierwsze warto zobaczyć jakieś stare odcinki Bonda. Do tego starać się stworzyć wrażenie niedostępnej, niezależnej, atrakcyjnej, wysportowanej, odważnej, wyluzowanej dziewczyny, która ma klasę, jest inteligentna i obyta ze światem. Hmmm dobrze, że to tylko konkurs fotograficzny…
Swojej stylizacji jeszcze nie wymyśliłam, ale termin upływa 11 listopada, więc mamy trochę czasu… Jeśli ktoś chce poznać więcej informacji na temat Bonda i o konkursie, to wejdźcie na bloga http://007.blox.pl/ który jest tej tematyce poświęcony.
Gosia

51446-img_2393
0aff6-img_2382
c2c52-img_2383

2fe2d-img_2385

fab4a-img_2401
eea44-img_2391
be062-img_2399
55e1d-img_2384
sweter: river island
koszula: sh + diy
legginsy: top shop
buty: nn
torebka: river island